Roszczenia Z Tytułu Obrażeń Ciała

Najczęściej zadawane pytania

Czy doznałeś obrażeń związanych z pracą z powodu zaniedbania kogoś innego? Czy spowodowało to straty finansowe? Możesz być uprawniony do odszkodowania. Wypełnij nasz formularz, aby uzyskać bezpłatną ocenę i sprawdź, czy kwalifikujesz się do finansowania Bez Wygranej, Bez Opłat z Kancelarią GSR.

Prośba o oddzwonienie

Czy rzeczywiście odbywa się to w ramach umowy „nie ma wygranej, nie ma opłat”?

Żaden prawnik nie pracuje za darmo, ale nadal musi być opcja, aby każda osoba mogła mieć możliwość wniesienia roszczenia z tytułu obrażeń ciała bez konieczności osobistego płacenia rachunku. Jeśli postępujesz zgodnie z naszą radą i mówisz prawdę, nigdy nie zostaniesz poproszony o pokrycie naszych kosztów z własnej kieszeni.

Jeśli Twoje roszczenie zakończy się sukcesem, odzyskamy część naszych kosztów (kwota stała) od drugiej strony i potrącimy do 25% Twojego odszkodowania na poczet kosztów prawnych.

Ile czasu zazwyczaj trwa rozpatrzenie roszczenia?

Nie wszystkie roszczenia są takie same. Chociaż przeciętny czas trwania sprawy wynosi od 6 do 12 miesięcy, jest bardzo trudno dla jakiegokolwiek prawnika podać dokładny przedział czasowy.

Czas trwania rozstrzygnięcia Twojej sprawy zależy od dwóch czynników – czy Twój pracodawca przyjmuje odpowiedzialność za Twój wypadek i powagę Twoich obrażeń. W Kancelarii GSR Solicitors nigdy nie zachęcamy do szybkich ugód, chyba że okoliczności to uzasadniają. Niektóre obrażenia mogą na pierwszy rzut oka nie wydawać się poważne, ale mogą mieć długotrwałe skutki, i dlatego gwarantujemy, że nie otrzymasz niewystarczającej rekompensaty.

Pobierz nasz bezpłatny przewodnik

Czy wiesz, że jeśli ktoś musiał się tobą opiekować po wypadku, możesz ubiegać się o zwrot czasu i kosztów opieki?

Pobierz okładkę

Jeśli przegram, czy prawnicy mojego pracodawcy nie będą domagać się ode mnie pokrycia ich kosztów prawnych?

W sprawach dotyczących obrażeń ciała Powodowie (Ty, jako klient) są chronieni przed kosztami prawnymi Pozwanego dzięki „kwalifikowanemu jednokierunkowemu przeniesieniu kosztów”. Oznacza to, że jeśli Powód przegra, Pozwany nie będzie mógł dochodzić jego kosztów prawnych.

Jedynymi wyjątkami są sytuacje, gdy Powód nie przebije oferty Pozwanego na rozprawie (a my zawsze doradzamy odpowiednio, aby tego uniknąć) lub gdy okaże się, że postępuje zasadniczo nieuczciwie lub oszukańczo. Dopóki mówisz prawdę i postępujesz zgodnie z zaleceniami, nie będziesz narażony na ryzyko.

Porozmawiaj z prawnikiem, aby dowiedzieć się, ile możesz być winien

Mój znajomy otrzymał dużą sumę pieniędzy za swoje roszczenie, czy ja też dostanę tyle samo?

Obrażenia każdej osoby są wyjątkowe i mogą na nią wpływać w różny sposób. Roszczenia o odszkodowanie, które pojawiają się w wiadomościach, często przekraczające miliony funtów to roszczenia, które zwykle dotyczą obrażeń, które mają trwały wpływ na życie i wymagają stałej opieki medycznej.

Czy będę mieć kłopoty w związku z wniesieniem roszczenia przeciwko mojemu pracodawcy?

Pracodawcom nie wolno zwalniać pracowników za korzystanie z przysługujących im praw, np. wniesienie roszczenia. Warto zauważyć, że wszelkie odszkodowanie wypłacone pracownikowi pochodzi od ubezpieczyciela, a nie pracodawcy. Jeśli pracownik zostaje zwolniony z powodu zgłoszenia roszczenia, zalecamy zasięgnięcie porady prawnika ds. prawa pracy.

Po złożeniu roszczenia przeciwko pracodawcy, większość klientów wybiera kontynuowanie pracy z nim.

Nasze recenzje

Icon - Focused on your case

Skoncentrowanie na twojej sprawie

Ograniczamy liczbę spraw, nad którymi pracują nasi prawnicy, aby zapewnić pełną uwagę Twojemu roszczeniu.

Icon - Expert team

Eksperci do spraw obrażeń ciała

Cały nasz zespół jest wysoko wyszkolony w naszym zawodzie z wieloletnim połączonym doświadczeniem.

Icon - No win no fee

Prawnicy pracujący na zasadzie “nie wygrasz, nie płacisz”

Prawnicy, którym zależy.” To dla nas coś więcej niż slogan. Powodzenie Twojej sprawy jest dla nas ważne.

Ile Może Ci Się Należeć?

Jeden z naszych doświadczonych prawników jest dostępny, aby przeanalizować Twoją sprawę i ocenić Twoje szanse powodzenia.