Roszczenia Z Tytułu Wypadków W Pracy

Przewodnik dotyczący roszczeń z tytułu obrażeń ciała

Czy doznałeś obrażeń związanych z pracą z powodu zaniedbania kogoś innego? Czy spowodowało to straty finansowe? Możesz być uprawniony do odszkodowania. Wypełnij nasz formularz, aby uzyskać bezpłatną ocenę i sprawdź, czy kwalifikujesz się do finansowania Bez Wygranej, Bez Opłat z Kancelarią GSR.

Prośba o oddzwonienie

Roszczenia z tytułu wypadków przy pracy

Czy uległeś wypadkowi w pracy? W tym i nie ograniczając się do:-

  • Poślizgnięcia i potknięcia w miejscu pracy
  • Urazu spowodowanego wadliwym lub nieodpowiednim sprzętem roboczym
  • Upadku podczas pracy na wysokości
  • Uszkodzenia kręgosłupa wynikającego z ręcznego przenoszenia ciężarów
  • Wypadku na placach budowlanych
  • Urazu spowodowanego brakiem osobistego sprzętu ochronnego (PPE)
  • Narażeniem na niebezpieczne materiały

Kancelaria prawna GSR Solicitors są właściwymi prawnikami dla Ciebie w sprawie roszczeń z tytułu wypadku przy pracy, ponieważ:-

  • Oferujemy system „No Win, No Fee – Bez Wygranej, Bez Opłat” dla Twojego bezpieczeństwa finansowego.
  • Jestesmy wytrwali w prowadzeniu spraw, zwłaszcza tam, gdzie odpowiedzialność nie jest przyznana.
  • Korzystamy z usług naszych wyspecjalizowanych prawników, którzy pomogą Ci uzyskać należne Ci odszkodowanie.
Back treatment from accident at work

Obietnica GSR

Wybór odpowiednich prawników może być trudny, ponieważ opcji jest tak wiele. Działamy na rzecz klientów na terenie Anglii i Walii, tak samo jak wiele innych kancelarii. Dlaczego więc powinieneś wybrać kancelarię GSR Solicitors?

W naszej kancelarii prawnej zobowiązujemy się świadczyć jak najlepsze usługi prawne dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy doznałeś drobnego urazu w wyniku poślizgnięcia i upadku, czy też doświadczyłeś wypadku, który zmienił Twoje życie, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Naszym celem jest zapewnienie Ci odszkodowania i wsparcia, którego zasługujesz, aby móc dalej cieszyć się swoim życiem.

Niektórzy klienci wolą rozmawiać przez telefon niż korzystać z e-maili lub komunikacji pisemnej. W kancelarii GSR Solicitors oferujemy tę opcję. Inni klienci mają natłok obowiązków i woleliby czytać korespondencję w dogodnym dla siebie czasie. Również w tej kwestii oferujemy elastyczność w kancelarii GSR Solicitors.

Naszym priorytetem jest informowanie Cię na bieżąco we wszystkich sprawach. Jako nasz klient, nigdy nie powinieneś czuć się pominięty.

Nasi klienci, którzy mieli wypadki w pracy

Wypadki w pracy mogą się zdarzyć w różnych środowiskach I okolicznościach. Czy to stereotypowa reklama telewizyjna dotycząca obrażeń ciała, pokazująca osobę pracującą na placu budowy lub spadającą z drabiny, wypadki i urazy mogą przydarzyć się w różnych okolicznościach.

Może się zdarzyć, że doznałeś urazu w pracy, ale nie jest to wina Twojego pracodawcy. Co wtedy, gdy to inna firma lub kolega z pracy spowodował wypadek?

Reprezentujemy klientów we wszystkich rodzajach wypadków w miejscu pracy. Rozumiemy, że ważne jest nie tylko uzyskanie odpowiedniego odszkodowania, ale także utrzymanie pozytywnego stosunku z Twoim pracodawcą. Przecież większość wypadków nie jest celowa i może zdarzyć się każdemu. W rzeczywistości złożenie roszczenia może pomóc zapobiec podobnym wypadkom w przyszłości.

Pobierz nasz bezpłatny przewodnik

Czy wiesz, że jeśli ktoś musiał się tobą opiekować po wypadku, możesz ubiegać się o zwrot czasu i kosztów opieki?

Pobierz okładkę

Butikowa kancelaria prawna

Nasza firma jest wyjątkowa, ponieważ nie jesteśmy dużą firmą, która podejmuje się większej liczby spraw, niż jesteśmy w stanie obsłużyć. Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w wybranych dziedzinach. Przyjmujemy wyłącznie sprawy, do których prowadzenia posiadamy doświadczenie i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać Twoim roszczeniem.

Mówi się, że jakość jest ważniejsza niż ilość, a kancelaria **GSR Solicitors** jest tego doskonałym przykładem. Wyjątkowe usługi prawne z indywidualnym podejściem dla osób poszkodowanych – to jest to, czego potrzebują nasi klienci.

Nasza kancelaria działa od 2017 roku, a od maja 2020 roku osiągneliśmy wskaźnik sukcesu na poziomie około 90%. Oznacza to, że 9 z 10 rozstrzygniętych przez nas spraw zakończyło się sukcesem. Nasza firma ceni tradycyjne wartości zawodu prawniczego, jednocześnie przyjmując nowoczesność. Staramy się robić wszystko dla naszych klientów.

Porozmawiaj z prawnikiem, aby dowiedzieć się, ile możesz być winien

Jak to działa?

Krok pierwszy – Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji.

Dzięki naszemu systemowi „No Win, No Fee – Bez Wygranej, Bez Opłat” nigdy nie będziesz musiał płacić niczego z własnej kieszeni. Oferujemy bezpłatną konsultację. Ty opowiadasz nam, co się stało, my słuchamy i dowiadujemy się, czy Twoje roszczenie ma podstawy, aby kwalifikować się do naszej umowy o finansowanie „No Win, No Fee – Bez Wygranej, Bez Opłat”.

Krok drugi – Zgłoszenie roszczenia

Wysłanie początkowego listu lub komunikacji do ubezpieczyciela pozwanego może mieć ogromny wpływ na wynik sprawy, od wczesnego uznania odpowiedzialności do zmniejszenia potencjalnych problemów i zwiększenia szans na sukces. Upewniamy się, że zawiera on wszystkie niezbędne informacje, aby zachęcić do ugody.

Odpowiedzialność została uznana – co dalej?

Uznanie odpowiedzialności jest istotnym krokiem w celu otrzymania odszkodowania. Kiedy pozwani przyjmują odpowiedzialność za działania pracodawcy, które naruszają ich obowiązek staranności wobec Ciebie, potwierdzają, że muszą zapewnić odszkodowanie za wszelkie straty, które możesz udowodnić i które zostały spowodowane przez to naruszenie.

Czasami, nawet po wypadku, powrót do pełnej sprawności po odniesionych obrażeniach może być trudny. Możesz doświadczać ciągłych objawów, których konsultanci medyczni nie mogą powiązać z wypadkiem, przez co nie masz pewności co do swojego przyszłego stanu zdrowia. Ponadto, jeśli prowadzisz działalność na własny rachunek, wykazanie poniesionych strat i otrzymanie odszkodowania może być trudne. W takich przypadkach może zaistnieć potrzeba zażądania tymczasowych płatności finansowych, które pomogą Ci pokryć wydatki w okresie niezdolności do pracy.

Możemy pomóc Ci uzyskać raport medyczny, a jeśli będzie to konieczne, doradzimy Ci, jak uzyskać dodatkowe raporty od innych specjalistów. Ważne jest zebranie dowodów na poparcie Twojego roszczenia, a my będziemy Ci w tym pomagać.

Kiedy wszyscy będziemy gotowi, prześlemy Twoje dowody i zainicjujemy negocjacje z pozwanym. Jeśli nie uda nam się osiągnąć ugody, możemy poprosić sędziego o podjęcie decyzji. W zależności od czasu przyjęcia odpowiedzialności lub wartości roszczenia, możliwe, że nawet nie będziesz musiał stawiać się w sądzie.

Odpowiedzialność nie została uznana – co dalej?

Ubezpieczyciel, z którym masz do czynienia, uważa, że nie ma obowiązku wypłacić Ci odszkodowania zgodnie z prawem. Utrzymują tą wiarę, ponieważ uważają, że dowody lub prawo są po ich stronie. Dlatego oprócz przedstawienia dowodów na poparcie Twojego roszczenia (takich jak w przypadku, gdy firma ubezpieczeniowa już przyjęła odpowiedzialność), musisz również udowodnić, że pozwany ponosi odpowiedzialność za Twoje straty zarówno w kwestiach prawnych, jak i faktycznych.

Przejrzymy dowody, które pozwany przedstawił, aby poprzeć swoją odmowę odpowiedzialności, i omówimy je z Tobą. Razem rozważymy, jak najlepiej przezwyciężyć odmowę, a jeśli będzie to konieczne, przygotujemy pozwy sądowe i poprowadzimy Twoje roszczenie przez sąd.

Preferowana jest ugoda pozasądowa, ale jesteśmy gotowi iść na drogę sądową, aby zabezpieczyć Twoje odszkodowanie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ile może być warte moje roszczenie

Istnieje szeroki zakres urazów, które mogą wystąpić w wyniku wypadków w pracy. Większość z tych urazów zwykle ma charakter ortopedyczny, takie jak skręcenia, urazy tkanek miękkich i złamania kości. Jednak niektóre urazy są mniej powszechne, w tym oparzenia, blizny i uszkodzenia zmysłów, takich jak słuch i wzrok.

Są też urazy długotrwałe spowodowane narażeniem na azbest, powtarzającymi się ruchami oraz uszkodzeniem narządów wewnętrznych.

Oto kilka przykładów powszechnych obrażeń i typowych przedziałów odszkodowania:-

Uszkodzenie nadgarstka, z całkowitym lub wirtualnym powrotem do zdrowia w ciągu około 12 miesięcy – do £5,420

Urazy dłoni z pełnym powrotem do zdrowia, ale z niewielkimi bliznami, tkliwością i reakcją na zimno – do £5,800

Złamanie kości piszczelowej lub strzałkowej, z całkowitym powrotem do zdrowia – między £8,640 a £11,050

Rany twarzy, które są niewielkie, ale trwałe – do £4,319

Istnieją jednak pewne urazy, które są poważniejsze i mają znacznie bardziej znaczące skutki, oto kilka przykładów:-

Poważne urazy rąk, w przypadku których dana osoba pozostaje z 50% swoich normalnych możliwości i ma zdeformowaną rękę, znaczną utratę chwytu i zręczności – od £35,390 do £75,550

Urazy, które doprowadziły do amputacji jednej stopy – od £102,470 do £133,810

Urazy głowy, po których następuje dobry powrót do zdrowia i powrót do pewnych aspektów normalnego życia społecznego i zawodowego. Jednakże w dalszym ciągu doświadczają problemów poznawczych, takich jak utrata pamięci – od £18,700 do £52,550

Icon - Focused on your case

Skoncentrowanie na twojej sprawie

Ograniczamy liczbę spraw, nad którymi pracują nasi prawnicy, aby zapewnić pełną uwagę Twojemu roszczeniu.

Icon - Expert team

Eksperci do spraw obrażeń ciała

Cały nasz zespół jest wysoko wyszkolony w naszym zawodzie z wieloletnim połączonym doświadczeniem.

Icon - No win no fee

Prawnicy pracujący na zasadzie “nie wygrasz, nie płacisz”

Prawnicy, którym zależy.” To dla nas coś więcej niż slogan. Powodzenie Twojej sprawy jest dla nas ważne.

Ile Może Ci Się Należeć?

Prawnicy GSR Solicitors są wykwalifikowani, aby pomóc Ci w przypadku każdego rodzaju obrażeń, których doznałeś. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.